~pryciarz18

Oczywiście, jednak liczy się tendencja w której poruszają się ceny. Rynek paliw wchodzi w obszar monitoringu, podobnie jak oszczędności wynikające z minimalizacji kosztów za prund ... To że obecnie jest okres zamknięty i od początku listopada nie mogą kupować to jedno, drugie to fakt że jeśli śpieszyłoby sie im to skup byłby prowadzony dynamiczniej. Co to jest 10 000 akcji dziennie?? Przez rok będą to skupować a może i dłużej. Ale komuś się najwidoczniej nie spieszy a z tego też można czerpać wnioski co do najbliższej przyszłości:)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.