~man

Astro, ktore ma malutki ff i staralo sie przejsc na rynek glowny, otrzymalo odmowna decyzje od Zarzadu Gieldy z informacja, ze musza zwiekszyc ff do odpowiedniego poziomu. Wlasciciel. p. Krajewski nie chce robic nowej emisji i stopniowo powolutku wypuszcza w rynek akcje. A akcje wahaja sie wokol 3 zl od dluzszego czasu. Nie wiadomo, moze tutaj jest podobna sytuacja, gdyz zapowiadali, ze nowej emisji nie bedzie. Moze w ten sposob zwiekszaja ff. Dowiemy sie lada dzien.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.