~Technik - gracz

Droga Michasiu,
Nikt nie jest Ci w stanie pokazać w tak długim terminie kursu akcji.
Nie ma takich wskaźników, ani narzędzi.
Natomiast jest szereg sprawdzonych formacji na których z dokładności 60 % możemy prognozować zasięg wzrostów.

I tak na tym walorze możemy rozrysować prostokąt w jakim spółka poruszała się od kilku m -cy.
Zwiększone obroty w tym czasie i w tej formacji wskazują na akumulację.
Ktoś akumulował papier w dużej ilości.
Po wybiciu z takiej formacji - czyli po trwałym pokonaniu 40 groszy - możemy zasięg wzrostu w przybliżeniu oszacować na 75 groszy.

Oczywiście cena rzadko osiąga taki skok od razu i na pewno będzie kurs poruszał się trochę w górę i w dół.
To tylko prognoza na najbliższy czas, na pewno kurs (cena) będzie budowała kolejne formacje i wtedy możliwe będą kolejne prognozy.
W dłuższym terminie, możliwy jest oczywiście powrót do ceny emisyjnej.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.