Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Hej
Idzie jakieś info czy to przypływ gotówki...
Swoją drogą napisz co tam w firmie słychać, bo do tej pory wiele rzeczy się sprawdziło (nie piszę o 2 zł na koniec X, bo to były wróżby z fusów).
Jak idą nowe wiadomości, to daj znać.
Wiem, że mamy perłę. Ale perła ruszyła z 4 groszy....musi więc ją coś na nowo bujnąć. Inaczej do grudnia stoimy w miejscu lub lekko opadamy. Mnie spadki nie cieszą, bo i tak więcej nie dokupię. Żona by mnie z domu pogoniła.
Czy wiesz kiedy info o obrotach w X???
No chyba że przeoczyłem
No i jak z digate? Tam też troszkę zakupiłem, ale boję się tamtej spółki. Tu jest chyba pewniej.
Pozdrawiam