~Majkel

Dnia 2012-10-30 o godz. 11:36 ~rankor2 napisał(a):
> Tiaa...
Powieniem się domyslić, ze od 18 gr jest dla
> ciebie trend wzroztowy... ;-D

No ale niestety sie nie domyślileś :D Dlatego nie zarobiłeś i nie będziesz zarabiać. Po prostu nie znasz :D

> I jeszcze pewnie długoterminowy?... ;-D

Chciałbyś wiedzieć jaki jest zasięg? :D No poproś mnie ładnie. Błagaj, a ci powiem i może coś dorobisz do swojej umowy śmieciowej :D

> Na spólce znałem się, zanim ty dowiedziałes się o istnieniu bomi.
> I mam o spólce wiedzę, której ty nie masz i mieć nie bhedziesz.

u lalala. Strach się bać :D Jaki ty jesteś wszechwładny i wszechwiedzący :D
Nie interesuje mnie to co było rok temu, tylko co jest dziś i teraz. A dziś i teraz robisz z siebie błazna :D

> A gdybyć miał 10% tej wiedzy, to główka by ci eksplodowała z braku miejsca
> ;-D

Gdybyś ty miał 1% mojej wiedzy i zasobów finansowych, to nie pracowałbyś jako animator społeczności tylko cieszył się życiem jak ja. Pozdrowienia z Kopenhagi !

> Trzeba tu było wymądrzać się, kiedy bomi było kilka
> zeta i wielu tak wymadrzało się jak ty.
> A wyszło na
> moje...;-D
I wtedy niewielu dostrzegało nawet groźbe
> bankructwa ;-D

No powspominaj jeszcze trochę historię. Jaki to kiedyś byłeś nieomylny Captain Obvios! :D
A pamietasz jak na Wembley... :D :D

odpisuję głownie tobie, bo śmieszą mnie takie pajace forumowe, co udają megamind, a tak na prawdę nic nie wiedzą o giełdzie. Taki jesteś i sam fakt, że widzisz wyłącznie opcję spadku na BOMI to pokazuje. Pozostaje Ci klepać biedę.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.