hotblok

Wszystko ruszy już od nowego roku i pewnie odzwierciedli się to w wynikach finansowych za I kwartał 2013r.

Strona spółki nie na darmo przekazuje informację o dopłatach na swojej stronie głównej: http://www.hotblok.pl/pl/show/content/id/2


++
Artykuły na temat dopłat:
1) http://biznes.onet.pl/40-tys-zl-dofinansowania-do-kredytu-na-budowe-domu,18543,5246292,1,news-detal
2) http://biznes.interia.pl/budownictwo/news/nawet-50-tys-doplaty-do-budowy-ekologicznych-domow,1851820,4212

+ video
http://www.interia.tv/wideo-eko-domy-z-doplata-budzetu-panstwa,vId,812260

//
Warto pamiętać, że hotblok oferuje innowacyjny produkt - najniższy współczynnik izolacyjności U=15.

Produkty konkurencji są o 50% droższe ponieważ produkt jest ściągany z zagranicy. Bardzo ciekawa alternatywa dla developerów w obecnych czasach!

Obecnie trwa korekta - i to jest najlepszy moment na dobieranie akcji. To naprawdę będzie hit na nadchodzące miesiące :)

Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.