Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Zauważyliście że spaślak od roku się nie wypowiada w kwestii tej podrobionej spółki zwanej kiedyś Pronoxem, który miał być Holdingiem Luksusowym jak to zapowiadał w TVNCNBC Rum, EsotiQ itp. itd.
Ktoś mu musi dać nauczkę! Teraz pewno chcą zrobić resplit s.z.m.a.c.i.a.r.z.e.
I dalej sypać w nieskończoność. Kto na to pozwala.
Ale pan rzecznik zapowiadał że przygotowują symulację tzw. program naprawczy, który chcą przedstawić GPW ("wzrostu wartości wartości dla akcjonariuszy ") w celu przeniesienia na ciągłe. Wcześniej mówił, że nie chcą resplitu, gdyż on kosztuje.