Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Spokojnie, nie elektryzuj się. Stoperan bedzierz brał Ty i Twoi zaradni znajomi, kiedy sprawy wyjdą na jaw. A to już wkrótce :)))
Jak Ty mało wiesz. Ale dobrze, zę kupiłeś, kupiłaś po 1,05 bo nopwej emisji nie będzie chyba, że na warunkach starych akcjonaroiuszy.
I w efekcie, dzięki tym, kórym ubliżasz, zarobisz.
Gerg