~West

Podatni na kretyńskich naganiaczy jest niestety dużo i ta wczorajsza padaka będzie jeszcze nie raz ,niech słabszym nerwowo uzmysłowi to że nie jest wyjściem w panice sprzedać akcje ,tym bardziej to nie jest upadłość ,gdzie w innych upadłościowych firmach może to nastąpić w najmniej spodziewanym momencie i należy niestety palec na enterze trzymać.Tutaj są warunki do wzrostów a że się trochę wyłożyła firma tak bywa , pokazać w tym miejscu proszę inną czysta firmę bez takich problemów jest ich zapewne bardzo mało ,często wszystkie miały problemy a jeśli nie to będą je miały.Nie ma i nie będzie nic pewnego[ pewna to wszyscy wiedzą co jest].Jeśli sprzedacie w dołku nie odkupicie w tej cenie już tych samych ilości, nigdy nie wiadomo kto zdąży kto nie ,a te przechwałki to są po to abyście też to robili i tracili w ten sposób pieniądze ,bo tylko co niektórym uda się w strzelić w tą sytuację.Czy macie mało strat jeśli kto grał na Patrowicza spółkach.Pozdrawiam.Czas na działkę i do pracy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.