~ramzes

Dnia 2012-09-27 o godz. 13:26 ~wilbo napisał(a):
> pomyśl chwilę

zobacz, co się ostatnio działo - nowi
> akcjonariusze, zmiany w kierownictwie itp

jak myślisz, po
> co to wszystko? gdyby teraz miało się teraz zakończyć, to
> czy nie szkoda by było zachodu?

wkrótce Walne, a ja
> niezależnie od tego czekam na kolejne infa, liczę, że będą

czekaj głąbie, czekaj, masz dzisiaj kolejne info, no i jak widać ostro grają pod walne, jutro pewnie 2zł - k...wa jacy Wy tu jesteście wszyscy pierdolnięci - oczywiście mowa o bezczelnych naganiaczach.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.