Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Zenek, ja - zamiast krytykowania Ciebie - to raczej zainspiruję do rozważań:
a/ gdybyś był Jesionowskim, jakie ruchy pijarowskie i pozapijarowskie byś wykonał przed walnym ( w zależności od tego, co chciałbyś na walnym ugrać)?
b/ gdybys był Jesionowskim i chciałbyś wedle swej wiedzy najskuteczniej ratować bomi (bomi, a nie bomiwtopionych) - jaką strategię byś przyjął, jakie cele i priorytety byłyby w implementacji? i za jaką cenę? (chodzi mi o to, jakie widzisz pole manerwru dla bomizarządu)
c/ z jakim głównym graczem (bomisponsorem) i na jakich warunkach (z insiderów przeszłych, obecnych i potencjalnych) układałbys się pod zawarcie układu?
d/ z jakim głównym wierzycielem i na jakich warunkach układałbys się pod zawarcie układu?
I myslę nie tylko o emisjach przeszłych i przyszłych, ale wszelkich strategicznych ruchach uwzgledniających wszelkie (nie tylko finansowe) bomirealia...