~qx

było o tym w komunikacie z 2012-09-04: "Cena nabycia zostanie sfinansowana przez KORAL SA częściowo ze środków własnych spółki (20 mln PLN zostanie zapłacone do 14 września 2012) i częściowo z pozyskanego w przyszłości przez spółkę finansowania zewnętrznego w postaci kredytu lub poprzez oddanie nabytych nieruchomości w leasing." Dodatkowo : "Obecnie Spółka SUPERFISH SA przechodzi z profilu produkcyjno-dystrybucyjnego do dystrybucyjnego w oparciu o produkcję zlecaną zewnętrznie do Spółek z GK GRAAL i podmiotów niezwiązanych kapitałowo np. w ZPR MIRKO, z którym SUPERFISH SA związany jest aliansem produkcyjnym i listem intencyjnym. "

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.