Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
@hehe
to jest gielda.jak masz kase to z kursem mozesz zrobic co chcesz.pamietasz kghm i jego kurs 12 zl w 2008 r? jak myslisz dlaczego?bo bylo zle?bo jakas agencja tak wycenila?
nie !!! skarb panstwa mial niedlugo sprzedawac swoj pakiet !!! i sprzedal za 30 zl bodajze po czym uchwalono dywidende po 20zl sic! cyrk prawda? to z takim bomi myslisz co mozna zrobic?
sytuacja nie jest wesola bo sa w upadlosci przez szereg blednych decyzji lub ich brak.ale tragiczna nie jest.ze tak powiem wszystko mozna spier....ć jak sie chce lub jak sie nie umie.
tutaj sa bardzo duze pieniadze do wyjecia ale rozciagniete w czasie i inni o tym wiedza ale wystarczy pare bledow i spolki moze nie byc.