~mietunek

rozumiem że masz 100.000 akcji ? Chyba bym trzymał, bo teraz nie sprzedasz nie zwalając kursu w dół. Po ile kupiłeś ? Jeśli lubisz ryzyko to możesz próbować ustawić się kilka gr z ukrytego poniżej aktualnej ceny i to samo zrobić na sprzedaży - może ugrasz kilka gr przy trendzie bocznym, ale przy tak niskiej płynności możesz długo czekać. Kiedyś tak się bawiłem na biotonie jak chodził po 21 gr, ale trzeba było ponad miesiąc czekać. W czerwcu miałem ukryte zlecenie kupna po 0,79 które zdjąłem jak na walnym przepadła emisja akcji pod zakup T.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.