Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Żaden wniosek nie może być zarejestrowany w KRS I TYLE. Rejestruje się tam już konkretny wpis na podstawie wniosku. Jak zrozumiałem z twoich postów pomieszałeś kwestie rejestracji w KRS podwyższenia kapitału, z kwestią po prostu odnotowania wpływu do sądu rejestrowego wniosku o wpis do KRS tego podwyższenia. Stąd mój wywód dotyczący kwestii KRS.
Rozumiem, że szukałeś w sądzie wniosku o wpis, ale z informacji uzyskanych od kogoś z tego sądu (czy z KRS - u) - tego nie wiemy oraz oglądu przedstawionych akt wynika twoim zdaniem, że wniosek taki nie wpłynął do sądu.
Moim skromnym zdaniem to nie świadczy, jednoznacznie, iż wniosek ten nie wpłynął, bo:
- nie wiemy co jest wpisane, bądź nie w dokumentacji wpływowej sądu ( należałoby sprawdzić w odpowiednim repertorium czy książce wpływu)
- kwity (wniosek) mogą znajdować się już u referendarza do rozpatrzenia
- nie wiadomo czy dostałeś całe akta łącznie z nierozpoznanymi jeszcze wnioskami
- nie wiadomo kto i na podstawie czego udzielał ci informacji (bo jeśli na podstawie KRS - TO NIC TAM NIE MOŻE BYĆ WPISANE DO CZASU ORZECZENIA SĄDU)