~chodzik księżycowy

Pomyliłem się,
ta choroba księżycowa nie jest zaawansowana. To jej ostatnie stadium, teraz widać to jak na dłoni. Niestety na to lekarstwa nie ma.

Natomiast pokazałeś wyraźnie mój ty mały człowieczku, jak korzystając z moich przewrotnych wpisów robisz ludziom wodę z mózgu. Ty nie możesz być lubiany przez kolegów, przez koleżanki. Taki palant nie może mieć też rodziny, kto by z tobą wytrzymał. Jesteś zwykłą samotną chorą popierdułką, pozbawioną przyszłości i miłości.
Zwyczajnie jest mi cię żal. Może ktoś cię adoptuje, chociaż lepiej wziąć psa z Palucha

CK

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.