~obserwator

Dnia 2012-09-06 o godz. 09:35 ~mm napisał(a):
> "Racja, ale jak to się stało, że z 220mln wierzytelności
> zostało im tylko 15 tys. Czyli nie mają już długów ?"
mm - to jest link do ogłoszenia firmy zajmującej się pośrednictwem przy sprzedaży wierzytelności, że można kupić wierzytelność do Bomi, (Bomi - dłużnik) w wysokości tych 15 tys. Niestety, nie oznacza to, że Bomi ma 15 tys długu, tylko, że Bomi ma 15 tys długu do kogoś, kto chce wierzytelność 15 tys sprzedać. Wierzytelność objętą układem, żeby nie było wątpliwości (data wymagalności).

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.