Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
UBRALI!!!!
-mialo byc 9zl i szumne wejsice na glowny ,a jest
-> emisja 100 .000.000 akcji dla wybrancow po 10groszy raczej dla debili,ktorzy zostawia kase,a firemka sie zwinie oglaszjac standardowo BANKRUCTWO!!!!!
tych ludzi wino sie wi.......c!!!!!
tak sie konczy granie na new comedy przy spolkach bedacych bankrutami ,spadki w tym segmencie 9dustrybucja elektroniak dopiero nadchodza) wiem bo sam w tym robilem i robie,przykald inwzaja pc!!!!
WSPOCLZUJE WAM!!!!!!
PRZYPOMNE:
_> EMISJA TYCH 100 MELONOW AKCJI PO 10GROSZY JEST TYLKO DLA WYRBACOW "OSZOLOMW" KTORZY ICZYC NIE POTRAFAI,KASZYCKIZ KEIPA ZWINA ZAGLE I PO WASNAJPIERW JEDNAK PALCCIE KASKE NA NOWA ELEKTRONICZNA MAKULATURE!!!
NARA!