~realista

Albo uśrednianie alba pampersy wybór należy do leszczyny. Fakt uśrednianie to nie jest dobry sposób ale zawsze jakieś wyjście z sytuacji trudnej. Z uśrednianiem to też trzeba wiedzieć jak to zrobić no i szczęście jest też wskazane. Uśredniłem kiedyś śmiecia DUDĘ i dzięki temu jakoś na swoje wyszedłem a nawet byłem do przodu .Jak dzieciak (chyba z zachłanności) ubrałem się w PIERDOLINVEST i też w dobrym momencie uśredniłem i wyszedłem na małej stracie. MIDASA też uśredniałem kiedyś na spadku i dobrze zrobiłem (ale to za czasów Romka jeszcze było). Najgorzej uśredniać jest bankruta. Ale BARLINKOWI to raczej nie grozi...(mam nadzieję). Ja tam wolę poza WIG 20 i DAX puki co nie wychodzić. No ale niszowe spółki to dadzą kiedyś kokosy dla wytrwałych ,tylko to jeszcze bardzo ,bardzo nie prędko będzie.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.