Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Witam
A czy możesz podać namiary na tą kancelarię?
Jestem dostawcą Bomi. Zastanawiam się, czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy za towar? Może ktoś ma jakiś pomysł? (oprócz czekania i obgryzania paznokci;-)? Czy warto - jeśli firma ogłosiła upadłość zaangażować jakąś firmę windykacyjną?
I - jak myslicie - Bomi będzie miało zamiar się jeszcze zatowarowywać, czy raczej nie mozna juz na to liczyć?
PS
Jestem tu pierwszy raz i nie wiem, czy te pytania nie są jakieś zbyt naiwne; jeśli tak - bardzo proszę dać mi to do zrozumienia.