Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
prezes nic nie ściemnia
emisji za gotówke pewnie nie bedzie bo spółka ma lub bedzie mieć kasę
od skrbówki 12 mln ,od syndyka około 5 mln i za chinoli predzej czy później cos im wpadnie od rzadu lub ubezpieczyciela no i oczywiście z bierzacej działalności
emisja bedzie przy przeprowadzaniu restrukturyzacji zadłużenia dla wierzycieli lecz pewnie w przyszłym roku ,dopiero jak ustala liste wierzytelności a jak wiadomo wiele jest spornych więc to troche potrwa.Jak duza emisja i po ile to okaże sie dopiero w przyszłości izależeć będzie także od sytuacji w spółce może nawet nie obniżą nominału tylko zrobia po 4 zł bo np covec wpłaci 50 mln ,tego nikt nie wie i sprawa jest otwarta
w kazdym bądź razie emisja dopiero w przyszłym roku ,a teraz ważne jak spółka bedzie sobie radzić-zobaczymy w raportach i czy odzyskaja coś od coveca (lub w zastepstwie od rzadu lub ubezpieczyciela)