~Peszt

No cos Ty... nie jestem szalony:)...to znaczy jestem, bo trzymam taka strate,hehehe...powinienem dawno temu wywalic , ale teraz jak to wszystko znioslem... bede trzymal i czekal w okolicy 80gr 1,10zł:) (i ja pisze, ze nie jestem szalony..buha...buhaha...BUHAHAHAHAHAHA:) ).

Nawet nie jestem wystawiony jeszcze na rynku...jezeli o mnie chodzi, czekam na zysk...i to duzy:). Tak sobie mysle, ze po cos ktos sie tak bawi ta spolka, a ja chce sie znalezc na tym samym wozku...mam nadzieje, ze tez z Toba:).

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.