~arek

sluchaj jas to sa jalopy zobacz na zlecenia ktos wystawil 2000 tys na sprzedaz po6gr ale mam pomysl zeby takich frajerow wyeliminowac jadzisiaj jestem po nocce wiec rano nie bede obserwowal gieldy ale ty lub kto inny niech wystawi pkc z 10 tys akcji na kupno po 7 gr , a ja zrobie to samo popoludniu w ten sposob przytrzymamy kurs na 7 gr do info ktore ukaze sie niebawem zobaczcie chociazby na drewex , atakich przykladow jest masa dobra ja ide spac a wy dzialajcie

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.