~zbyszko

Nie potrafie przewidzieć czegoś o kilka lat, na kurs ma wiele czynników głownie gospodarka światowa, kataklizmy itp; wiemy czym kura wode pije. strata w zeszłym roku z tego co sie orientowałem wynosiła 8 mln ten rok mozemy skonczyc z bilansem na 0. Jesli papierem zainteresuje sie spekuła granica dla inwestorów moze byc dołek 1,3-1,5zł, tak bedzie im kazała myslec podswiadomosc dlatego moga przebic ten próg przykład euromark. Podobna specjalizacja kto ogladął wywiad z prezesem wczoraj widział ze najwiecej przychodów maja z działu poswieconego turystyce, waidomo Euromark to cała gama asortymentu alpinistycznego. Wiecej pisać mi sie nie chce bo widze ze brniecie wnieskonczone, nie ma tu ludzi obiektywnych poniewaz zawsze inaczej wyglada to dla osób ktore maja lub nie maja drogocennego walora. Jednak czesto osoby nie zwiazane EMOCJONALNIE ze społka wiedza wiecej, zarobek zaslepia horoyzony widziane okiem inwestora danej społki.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.