~Kazek

Dnia 2012-07-23 o godz. 15:23 ~prezes napisał(a):
> http://gielda.onet.pl/intersport-s-a-szacunkowe-wyniki-po-i
> i-kwartale-2012-roku,18886,149843,komunikaty-detal

Dla mnie najważniejszy fragment:

Znaczny wzrost sprzedaży wpłynął pozytywnie na osiągnięty przez Spółkę zysk brutto, który w II kwartale 2012 wyniósł około 1,7 mln PLN (w analogicznym okresie ubiegłego roku Spółka odnotowała stratę w wysokości 1,6 mln PLN). Zarząd szacuje, że zysk brutto za I półrocze 2012 roku wyniesie około 5,1 mln PLN.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.