mpm

pytasz o zalety przejęcia Neptuna? zobacz na półki sklepowe...co znajdziesz ...najlepsze Graal i Neptun...później SF troszkę KinG Oscar, Łosoś i na dole Tesco, Real itp.
przejęcie marki dałoby praktycznie monopol w konserwach, a co więcej zgodnie ze strategią Bogusia uniemożliwiłoby dostęp innym

co do ceny nie pamiętam na ile marka była ostatnio wyceniana ... ale jeśli wzięli tyle pod nią ile bank max dawał...to jest dobrze:)
tutaj przypomina mi się przypadek sprzed lat...czyli Alpinus...niestety właściciele zastawili znak u Gudzowatego chyba też na 5 mln spólka wpadła w kłopoty...zbyt dobre rzeczy chcieli produkować ( jeszcze współpraca z VauDe) i Gudzowaty sprzedał znak ...i mamy teraz produkty na poziomie Campusa...a dawny Alpinus to HiMountain...o jakości lepiej tutaj nie mówić:)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.