~gen

Patryk podziwiam Twoje zaangażowanie i wielkie gratulacje, że udało Wam się zwołać WZA. Postaram się być osobiście, aby pomóc Wam przejąć władzę. Mam jednak prośbę, abyś napisał coś więcej nt pozostałych uchwał. Zakładam, że wszystko jest przemyślane i przygotowane profesjonalnie, ale ja laik nie bardzo rozumiem celu innych uchwał.
1. Zmniejszamy wartość nominalną akcji w celu pokrycia strat z roku ubiegłego. Czy konieczne jest pokrycie długów ?
2. Dlaczego dotychczasowi akcjonariusze nie mają możliwości nabycia akcji z nowej emisji po 0,01 zł ?
3. Kim będą "wybrane podmioty" przez nowy zarząd, które obejmą nową E emisję 150 mln akcji ?
4. Po zmianie zarządu długi Krosna będą nadal ogromne. Rządzić będzie dalej syndyk. Jaka będzie droga Krosna na giełdę? Zabrakło mi niestety uchwały WZA zobowiązującej Radę Nadzorczą i Zarząd do działań powrotu spółki Krosno do notowań.Tu wszyscy na to czekają, bardziej niż na zmianę zarządu.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.