Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Wypisujemy co chcemy i dzięki temu mamy wyniki takie jakie sobie życzymy....
W dobrym tonie jest nie kalanie swego gniazda no chyba ,że to zamierzone działanie ..
Ludzkość od zarania dziejów zajmowała się reklamą i sabotowaniem pewnych działań ...
Pc Guard jest w momencie wielu zmian i wiedzą to nawet uczniowie z zarządzania ,że dobre
przekazanie pozytywnych działań jest na plus (działania negatywne niosą zamierzony skutek)..
Szarpiemy się informacjami o kryzysach (to oczywista oczywistość )ale dla czego to sprawcą
jest Guard spółka z dobrymi wynikami, bo my tak chcemy !!! Czytam fora na wielu spółkach
i twierdzę ,że na naszej spółce nie wygląda to sympatycznie ...Są forumowicze którzy wiedzą
że nie patrzą drugiemu w oczy i piszą bzdury bez szacunku spuszczając dyskusje do poziomu
pomyj..Proszę czytajcie i analizujcie zadbajmy o pozytywny wizerunek i nie dajcie się prowokować narcyzom co wszystko wiedzą i efektem ich działań mają być spadki..
Pozdrawiam lojalnych ...