Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Zośka zobacz jakie to bydle jak umie ładnie kłamać !!!
http://www.tvncnbc.pl/pronox-stawia-na-luksus,232021.html
a tu cytat z raportu o wykonaniu układu;
"Zarząd przygotowuje obecnie Spółkę do rozpoczęcia działalności operacyjnej w nowych obszarach, takich jak produkcja i serwis urządzeń dla energetyki, usługi finansowe i logistyka. O przyjęciu strategii rozwoju i jej bieżącej realizacji Spółka poinformuje w raportach bieżących pod koniec III kwartału bieżącego roku. "
czyli sciema i gra na czas....i na dodatek teraz mamy czekać do września !!! bo ma nową wizje zmienił poprzednią poniewaz układ był klepnięty i wyszło ze z esotiq to wielka ściema.
przykre że takie szumowiny legalnie okradają akcjonariuszy !