Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
... zaraz zaraz nie zarzuty są aktualne, ale pytanie jest aktualne, tak jak aktualny jest kurs na wszystkich tych spółkach.
Ale nie sądzę, aby taki numer przeszedł na Atonie. Zbyt wiele osób ma teraz możliwość kontroli tego, co sie dzieje. I fakt, iz z szafy wypadły zwłoki świadczy raczej o chęci pokazania tego co jest obecnie, a nie uktywania tego, co było.
Gerg