siem11

Do tego do piszącego powyżej
Witaj o słońce słońc.Witaj opoko mądrości.WITAJ DUCHU ŚWIĘTY.
Powinieneś być wyniesiony na ołtarze.Nawet ja sam o swoim inwestowaniu nie wiem,że ostatnio wchodziłem po 3.66zł.Rewelacja.To dar z niebios,ze wiesz
lepiej ode mnie po ile kupuje papier.Podaj swój adres to prześle tobie numer
mojego konta w domu Maklerskim byś dopłacił do 3.66zł za moje akcje.
Kretynów nie sieja,oni sami się rodzą
Swoją drogą trzepiasz się mnie pod różnymi nickami już dawno.Jedno co
potrafisz to być upierdliwy jak skuns.
siem11
Ps więcej dyskusji z tobą nie będzie.Nie ten poziom.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.