Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Trzymajcie z syndykiem, to przynajmniej może oddzyskacie swoje pieniądze. I to bez odsetek i przynajmniej jeszcze przez jakiś czas macie zagwarantowaną pracę. O kształcie i zaspkojeniu roszczeń będzie decydował Sąd i syndyk bądź też komornik. Najpierw US, później ZUS, Skarb Państwa i wszyscy pozostali. Akcjonariusze spółki na samym końcu
Zarząd jak znam życie, wy...ha wszystkich pracowników tak, że nie zobaczycie nawet złotówki. Dla nich liczy się tylko ich własna kasa i własne korzyści. Działanie jakie podjął Zarząd są przynajmniej o pól roku spóźnione, a przy tym nie mają praktycznie żadnego znaczenie ze względu na ogrom zadłużenia spółki. Najwyżej pozwolą na opylenie naiwnym praktycznie bezwartościowych papierów spólki.
Na pewno w waszej sytuacji korzystniejsza jest upadłość likwidacyjna.