Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Otrzymanie listu intencyjnego
Zarząd Spółki ATON-HT z siedzibą we Wrocławiu ("Spółka"), informuje, że w dniu 20 kwietnia 2012 roku wpłynął do Spółki list intencyjny podpisany przez Prezesa Hospital Network Ventures LLC i Hospital Network Healthcare Services LLC ("HNV/HNHS").
Przedmiotem otrzymanego listu jest informacja o chęci zorganizowania testów urządzenia do utylizacji odpadów medycznych w siedzibie HNV/HNHS i wyrażenie woli zakupu urządzenia, w przypadku, gdyby wyniki przeprowadzonych testów okazały się pomyślne. Oprócz powyższego, HNV/HNHS deklaruje chęć dalszej współpracy w celu rozpropagowania technologii Spółki w zakresie utylizacji odpadów medycznych na terenie Stanów Zjednoczonych.
http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&id=29803&id_tr=1