~Fafik

Bo dobieram, ale kto powiedział, że za całość i w jednym rzucie.
a po drugie, jak pisałem o tym, ze chętnie dobiorę po 2 to też tak zrobiłem, ale dobrałem za "grosze" i znów czekam niżej. Głód zakupu zaspokojony i piętro niżej. Dlatego dopiero uzbierałem 4k BDG. A, że płynność mała to nie mam zamiaru mieć tego powyżej 10k.szt.
Jak dobierasz małymi pakiecikami po 200-400szt to czego ty oczekujesz?
A inne spółki też mam, więc spokojnie. Często zyski z innych przerzucam tutaj i tym sposobem uśredniam. Jak gdzieś indziej w danym momencie nie zarobię to też nie dobieram. Ja mam czas. Spokojnie.
Oczywiście może być tak, że wszyscy zostaniemy z papierem, ale to jest ryzyko NC. Wtedy przyznam się, że zostałem zrobiony w jajo przez Zarząd.
Sam nie wiem czym to się skończy za rok i w jakim będziemy miejscu. Liczę jednak na to, że spółka jeszcze da mi nieźle zarobić. Gdyby tak nie było, to nie miał bym ich papierów, albo bym już więcej nie dobierał. Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.