Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Wyniki za IV w kontekście kursu EUR były dość rozczarowujące
W połowie marca został jednak wypuszczony DOKUMENT INFORMACYJNY związany z wprowadzeniem do obrotu akcji E, który częściowo tłumaczy poziom marży
Cytat ze str. 15
"Ponadto obecnie SYMBIO aktywnie stosuje jedynie krótkoterminowe strategie zabezpieczające przyszłe przychody w euro. Kontrakty terminowe zawierane są dla konkretnych kontraktów zapadających za 1-3 miesiące"