~ryszard

Panowie mnie nie interesuja sprawy , długów skupów i innych na tej spółce bo i tak i na to nie poradzę . To co mnie interesuje , to analiza tech. i wskażnik stochastyczny już teraz dzienny pokazuje że moze choć trochę wzrosnąć . W dalszym ciagu jest na sygnałe sprzedazy ze srednich EMA i przebił o.764 fibo tj 22gr , ale często się tak zdaza że spada wiecej niż podpowiada AT . Osobiście uwazam że aktualny kurs nastraja do powolnego zakupu tego walorka

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.