~asfss

Pzreciez w forbsie o tym pisali, choć raczej o spółkach z NC tam nie pisza, to gdzie jeszcze byś chciał żeby o tym mówili, w TVN?

Wygląda na to że spór się rozognia..... widac po reakjic kursu.

Zresztą kto zainwestuje w spółkę, która nie prowadzi rzetelnej księgowości i takie kwiatki pokazuje. Na tej zasadzie to spółka może sobie miec najlepsze wskaźniki nawet na całyn NC, ale to będzie jedynie na papierze, nikt powązny nie powierzy pieniędzy osobom któr juz na wejściu na NC oszukały sowich akcjonariuszy kierując sie swoim prywatnym zyskiem.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.