~Heh

Nie martw sie. Lada moment kurs pojdzie do gory. Duzo osob tu siedzi, ludzie ciagle kupuja przy duzych obrotach. Fakt, ze wiecje jest sprzedajacych, ale to sa panikarze. Czesc osob sprzedala w lutym, po wywiadzie w tvn cnbc, teraz sprzedaja fakty, ale teraz KAZDY sprzedaje ze strata. W akcjach siedzi ING (fakt, ze juz mam niej niz 10%, ale MA) i nie pozwoli na zbyt duze spadki. Rasumujac - jesli Ci sie nei pali - poczekaj miesiac, jak nie urosnie, sprzedaj - i tak masz juz strate. A noz za miesiac bedzie 10 zl?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.