concept

Ludzie, czy Wy nie potraficie korzystać z wyszukiwarki???

"Na rynku NewConnect obowiązują dwa systemy notowań: system kierowany zleceniami (analogiczny do systemu funkcjonującego na głównym rynku) oraz system kierowany cenami. Możliwe są notowania w systemie ciągłym lub jednolitym z dwoma fixingami. W systemie kierowanym zleceniami działa Animator Rynku, którego rolą jest animowanie obrotu, czyli dbanie o zachowanie poziomu płynności akcjami danego emitenta. Z kolei na rynku kierowanym cenami działa Market Maker, którego zadaniem jest kwotowanie, czyli wystawianie oferty kupna-sprzedaży. Jest on zawsze stroną każdej transakcji. Decyzję o wyborze systemu notowań podejmuje wyłącznie spółka, chociaż może być ona poprzedzona konsultacją z Autoryzowanym Doradcą. Zestawienie różnic w zakresie zasad notowań pomiędzy rynkiem regulowanym i NewConnect"

więcej: http://newconnect.pl/?page=zasady_notowan

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.