~uczciwy

Spokojnie panowie.
Całkiem dobrze można się bawić czytając to forum na Pronku.
Obecnie wiedzę że pan chłop z mazur całkiem nieźle się broni. Chodź i powoli chyba też zauważa że kurs może pójść w górę.
Panie hzm, pisząc ze spekuła się tu zleci, ( ja myślę że się zleci, oj zleci ) tylko jeszcze może za wcześnie, to musi pan wiedzieć że kurs może śmiało 20 groni przekroczyć.
Czekam na wyższe poziomy

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.