Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Juz dawno temu pisałem ,ze tego idioty nikt nie traktuje poważnie na świecie. Niema pojęcia o rządzeniu,jest tylko pływakiem.Obstawił się prawnikami i socjologami ,którzy go robią w konia na potęgę Wszystkie błahe nawet decyzje konsultuje z nimi. Jak tylko im się sprzeciwi to od razu z urlopu wraca na 3 dzień hahaha. Takie mu świństwa podkładają.
Jak on może traktować poważnie Ola i tych ze świadomością z Korei Pól. jak sam jest nieudacznikiem.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Druzgocaca-analiza-Polska-traci-autorytet-i-zaufanie,wid,14237843,wiadomosc.html