Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
JESTEM CIEKAW CZY W NAWALE PYTAŃ JAKIE JUTRO NIEKTÓRZY BĘDĄ MIELI DO ZARZĄDU PETROLINVESTU (CZĘŚĆ PROPOZYCJI PYTAŃ BYŁA PODANA NA POPRZEDNIEJ STRONIE) KTOŚ ZAPYTA PRZEDSTAWICIELA FIRMY O DWIE NASTĘPUJĄCE RZECZY:
1. CO ONI SĄDZĄ I WIEDZĄ ORAZ CZY ICH NIE MARTWI SPRAWA POZYSKANEGO POTENTATA BRANŻOWEGO HALLWOOD ENERGY, KTÓRY W USA ZMAGA SIĘ Z POSTĘPOWANIEM O BANKRUCTWO I WYSTĄPIŁ DO SĄDU O OCHRONĘ PRZED WIERZYCIELAMI
2. CZY PROWADZĄ JUŻ DUE DILLIGENCE ZE SZWAJCARSKIMI PRAWNIKAMI-NAFCIARZAMI ZE SWISS PETROLEUM INVESTMENTS HOLDING AG (O CZYM BYŁO SZERZEJ NA POPRZEDNIEJ STRONIE) CO TO ZDECYDOWANO W PETROLINVEŚCIE O ICH ZAKUPIE PRZED FORMALNYM WPISANIEM DO REJESTRU.