Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
pretensji do siebie :8
nie masz racji tutaj było jawne dymanie leszcza w serwując informacje w taki sposób ze drobny czy wiekszy byl bez szans.
to sie nazywa wykorzystywanie insajdingu
najprostszy przyklad przesuniecie glosowania nad ukladem i zwolanie walnego zeby przeglosowac drukowanie, do tego walenie akcjami na potege i jest to co jest
mam nadziej ze Król zostanie kiedyś równie pięknie wydymany w wiezieniu.