zbycho-

https://www.bankier.pl/forum/pokaz_tresc.html?thread_id=2445797&strona=1

to jest najciekawszy post z całego forum z którego można się dowiedzieć cos o PRONOXIE


a tu Chłop powiedział zdziebko prawdy i za to mu szacumek.............


Autor: ~chłop z mazur [217.197.76.*], 2011-12-09 21:32
Obecnie pozostały im chyba 2.

Jedna to budynkek biurowy w centrum Katowic (była słołówka Politechniki chyba), odwalona, że aż strach. Warta "na oko" grubo ponad 10 milionów PLN. Może nawet z 20 milionów brutto.

Druga to centrum magazynowe z montownią telewizorów w Sosnowcu czy Dąbrowie. Nie pamiętam dokładnie. Ta druga warta jest kilkadziesiąt milionów. Same zastawy bankowe na niej były chyba na 30 banieczek, a wartość była chyba większa.


i ......

Autor: ~chłop z mazur [217.197.76.*], 2011-12-09 21:32
Obecnie pozostały im chyba 2.

Jedna to budynkek biurowy w centrum Katowic (była słołówka Politechniki chyba), odwalona, że aż strach. Warta "na oko" grubo ponad 10 milionów PLN. Może nawet z 20 milionów brutto.

Druga to centrum magazynowe z montownią telewizorów w Sosnowcu czy Dąbrowie. Nie pamiętam dokładnie. Ta druga warta jest kilkadziesiąt milionów. Same zastawy bankowe na niej były chyba na 30 banieczek, a wartość była chyba większa.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

CHŁOP mam prośbę --przejdż na stronę akcjonariatu drobnego i zacznij pisać tu PRAWDĘ o PRONKU a i ty i my zarobimy


CHŁOP ustosunkuj się co do inf objęcie ostanio akcji

--10mil po 0,85zł
- 2 293.645 po 0,29zł



BO ODDNOŚNIE DECYZJI SADU TO jest UPRAWOMOCNIENIE bo.........................










CHŁOP pisz tylko PRAWDĘ...........................

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.