~ccccccc

Dnia 2011-12-30 o godz. 09:00 ~wolf napisał(a):
> PRONOX PROA.WA Oświadczenie Zarządu Emitenta w sprawie
> uprawomocnienia się postanowienia o zatwierdzeniu układu.
> 30-12-2011 08:55

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU EMITENTA W SPRAWIE
> UPRAWOMOCNIENIA SIĘ POSTANOWIENIA O

ZATWIERDZENIU UKŁADU.
>

Raport bieżący nr 125/2011

W nawiązaniu do licznych
> zapytań inwestorów o uprawomocnienie się zatwierdzenia
> układu Pronox Spółki Akcyjnej w upadłości układowej
> (Spółka, Emitent) Zarząd Emitenta wyjaśnia, iż dotychczas
> nie otrzymał formalnego zawiadomienia z Sądu Rejonowego
> Katowice ? Wschód w Katowicach w przedmiocie
> uprawomocnienia się wydanego w dniu 14 grudnia 2011 roku
> Postanowienia Sądu o zatwierdzeniu układu Emitenta. W
> wyniku rozmowy telefonicznej Zarząd Spółki uzyskał
> informację, iż w terminie ustawowym Powszechna Kasa
> Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna jako jedyny z
> wierzycieli Emitenta złożył wniosek o wydanie uzasadnienie
> postanowienia o zatwierdzeniu układu Spółki. Ten sam
> wierzyciel uprzednio składał już sprzeciw wobec zawarcia
> układu, który to sprzeciw został przez Sąd odrzucony przed
> zawarciem układu. Wystąpienie przez bank Powszechna Kasa
> Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna o wydanie
> uzasadnienia postanowienia może prowadzić do złożenia przez
> tego wierzyciela zażalenia na zatwierdzenie układu, co
> opóźni uprawomocnienie się układu nawet o dwa miesiące.
> Data sporządzenia: 2011-12-30
/////////////////////////////////////////////////////////


MÓWI Mmi to że nawet zażalenia nie umią spreparować




OJ BARDZO ZALEŻY WAM NA AKCJACH PRONOXA

ZBIERAJCIE - bo dziś ma zbycho jutro kupi rycho

A INWESTORA CZAS NAGŁY POKAZAĆ

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.