Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
no dzieki, dokładnie tak samo podejrzewam, ze po ujawnieniu zapisów po zatwierdzeniu uprawomocnienia sie zawarcia układu, mozemy poznac prawde, czemu kurs tak nisko zleciał, i prawdopodobnie wtedy kurs ruszy:))) nikt głupi tego nie wymyslił, tylko sam Król:)) a przeciez On ma łeb 6na9 do interesów:))) poza tym skoro sami sobie przyznali 50mln nowych akcji w sensie dla zarzadu po uprawomocnieniu wyroku oraz 30 mln dla rady nadzorczej to czemu miałby sie wyrok nie uprawomocnic,a przy tym zaliczyc na starych akcjach sztuszna strate:))) ale juz od wtorku Panowie wszyscy bedziemy zaliczac albo strate albo zysk na 2012 rok:))) wiec w tym widze swiatelko w tunelu, ze po tym terminie czyli po 27.12.2011 bedziemy mieli powolne podnoszenie kursu akcji Pronoxu, gdyz wydaje mi sie ,ze nikt tutaj juz nie bedzie mial w tym korzysci ,aby kurs trzymac nisko, chyba ,ze do parytetu akcji Esotiq&Henderson vs Pronox, o ktorym mowa w liscie intencyjnym:)))pozd