Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
byc moze szukuja sie na jakies walne i na skup akcji wlasnych
zobacz ze kurs calatravy zachowuje sie praktycznie tak samo i do tego tez ktos wywalal po takich cenach jakich dawno nikt nie widzial
cala skupila, prezio teraz skupuje i dalej jest ostry dol jakby ktos na sile to musial na takim poziomie trzymac
to ze spadnie do okolic 1 zyla bylo widoczne juz od jakiegos tam czasu widocznie tak musialo byc bo ktos musi sie oblowic na niskim poziomie
podobne zagranie jest aktualnie cwiczone na genergy gdzie po polaczeniu kurs szedl w dol i dol i zatrzymal sie na szczescie na 48-49 groszach
pamietajmy ze byl ktos komu zalezalo aby kurs o ostatnim dniu rozrachunkowym za 3 kwartal byl podniesiony 0 ile dobrze pamietam 25% !!!
dlaczego ktos wolal wywalic 20 gr nizej niz np. zostawic jakiegos ukrytego batona an danym poziomie, pamietajmy ze na 2 dzien wiekszosc wzrostu juz zostala zwalona
dlaczego teraz ten tajemniczy ktos nie mialby zrobic tego samego pod koniec roku? chyba raport roczny jest wazniejszy niz ze 3 kwartal
i pamietajmy ze caly czas mamy bardzo niskie obroty jak na taka spolke
calatrava wyczyscila sie ladnie z akcji i jak narazie moze robic nie takie jaja
chca imagis wepchac na nc tylko tak naprawde po co ? zeby im tylko chyba wycena poszla w gore