Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
PRONOX TECHNOLOGY SA rejestracja zmiany firmy spółki oraz wartości nominalnej warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego
14.12. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 110/2011
Zarząd Emitenta informuje, że na podstawie Postanowienia Sądu Rejonowego Katowice - Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 14 grudnia 2011 r. nastąpiła rejestracja zmiany firmy Emitenta oraz wartości nominalnej warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego Spółki. Po zarejestrowaniu zmian firma Spółki brzmi Pronox Spółka Akcyjna w upadłości układowej, natomiast wartość nominalna warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego wynosi 29.862.000,00 zł.
kom espi abs