~data

Dnia 2011-12-10 o godz. 10:56 ~data napisał(a):
> https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2011-12/Zwolanie_W
> ZA_PT_01.12.2011
_29.12.2011_201112010000191310.pdf

DO 14
> JEST ZAPISYWANIE SIĘ NA NWZA

14.12.2011 JEST
> ZATWIERDZENIE PRZEZ SĄD UKŁADU.

ZBIERZNOŚC TERMINÓW
> i jeśli nie to my nie i.t.d

CO WART JEST OBECNIE
> PRONOX???

1/ PO UKŁADZIE WIERZYCIELE ZROLUJĄ 72 mil
> zł długu na akcję obejmując je po 4zł--rewelacja

2/
> POSIADA NIERUCHOMOŚCIWATE OK 50mil--słowa chłopa na
> potwierzienie
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-pronox-chlop-z-mazur,1
> 0654178.html

Obecnie pozostały im chyba 2.

Jedna to
> budynkek biurowy w centrum Katowic (była słołówka
> Politechniki chyba), odwalona, że aż strach. Warta
> "na oko" grubo ponad 10 milionów PLN.
> Może nawet z 20 milionów brutto.

Druga to centrum
> magazynowe z montownią telewizorów w Sosnowcu czy Dąbrowie.
> Nie pamiętam dokładnie. Ta druga warta jest kilkadziesiąt
> milionów. Same zastawy bankowe na niej były chyba na 30
> banieczek, a wartość była chyba większa
////////

PRONOX
> po układzie rozwiązuję rezerwy --REWELACJA --mil.
> złotych



CZY BĘDZIE TAKA DUŻA EMISJA???????????????
> http://www.parkiet.com/artykul/861165-Pronox-Technology--Em
> isja-bedzie-znacznie-mniejsza.html

W 2009 roku z
> zapowiedzianej 1,7mild zrobili do dziś ok.200mil

NO
> i TEN PROJEKT NA OSTATNIĄ CHWILĘ O EMISJI OBLIGACJI--
> do 08,12,2011 można było skladać poprawki przez
> instycjonalnych akcjonariusz.


ale kurs nie wzrośnie
> do 14.12.2011 -----bo dwie daty sie wykluczają--jest
> zastraszanie --kumaci wiedzą co mam na myśli



CZEKAMY

/////////////////////////////////////////////

A NA DZIŚ PRONOX WYCENIONY JEST OK. 25mil zł.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.