Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Wykup idzie bardzo dobrze, bez zacięć i z pewnością będzie to krótszy interwał czasowy niż
maksymalny, przez ERG założony! Był świetny czas na roszady w portfelach, a także po to, żeby nie dać się obłupić. Cena na zakupy jak marzenie...czegóż chcieć więcej!? :-)
Fakt rynek całkowicie wysypany, wielu finansowo pogrążonych, ale ta karuzela jest po to, żeby zarabiać...silniki już po serwisie i przeglądzie...:-)!!